Mēs atrodamies Vecrīgā:
Pulkveža Brieža iela 15A-100, Rīga, LV-1010


Tel: (+371) 67 210 644
Fax: (+371) 67 210 629
E-mail: info@financialadvisors.lv

 

Untitled Document

Financial Advisors SIA

Financial Advisors SIA ir profesionāļu komanda, kas klientiem sniedz augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus. Financial Advisors SIA savus pakalpojumus sniedz dažāda lieluma uzņēmumiem, sākot no maza uzņēmuma beidzot ar lielu.

Atrast augsti kvalificētu grāmatvedi ir grūti, bet vēl grūtāk ir noturēt labu grāmatvedi. Kā vienu no iemesliem, kāpēc maza un vidēja izmēra uzņēmumiem ir grūti saglabāt ilglaicīgu augsti kvalificētu grāmatvežu interesi par tiem, ir straujais augsti kvalificētu grāmatvežu materiālo prasību pieaugums. Tāpēc Financial Advisors SIA grāmatvedības pakalpojumi ir tieši tas, kas maza un vidēja lieluma uzņēmumiem ir nepieciešams. Financial Advisors SIA ir augsta kvalitāte par samērīgu cenu.

Financial Advisors SIA grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti. Tas nozīmē, ka Fianancial Advisors SIA uzņemas atbildību par klienta grāmatvedības savlaicīgu, precīzu un pareizu uzskaiti. Datubāze automātiski dublējas uz savstarpēji nesaistītiem datu nesējiem, kas nodrošina grāmatvedības datu drošību.

Bez grāmatvedības pakalpojumiem Financial Advisors SIA sniedz pakalpojumus uzņēmumu dibināšanā, šo pakalpojumu izmanto ne tikai ārvalstu klienti, bet arī vietējie uzņēmēji, kuriem mēs kalpojam kā profesionāli padomdevēji.

Financial Advisors SIA sadarbojas ar ekspertiem dažādās biznesa jomās. Financial Advisors SIA galvenā priekšrocība ir augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir ne tikai nepieciešamā kvalifikācija pakalpojumu sniegšanā, bet arī pieredze darbā (līdz pat 30 gadi). Financial Advisors SIA darbinieki regulāri savas zināšanas papildina un pilnveido kursos un semināros, līdz ar to uzņēmums nepārtraukti spēj nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus.


Uz augšu
 
     
 
© 2013 Financial Advisors
 


Par mums | Pakalpojumi | Pakalpojumu cena | Kontakti